...

Atari - pong — WYNAJEM NA EVENT

Atari Pong to klasyczna gra video, która po raz pierwszy pojawiła się w 1972 roku. Gra ta polega na odbijaniu piłeczki pomiędzy dwoma graczami za pomocą prostych paletek. Atari Pong jest idealnym rozwiązaniem dla imprez firmowych, tematycznych, plenerowych czy konferencji, gdzie chcemy zapewnić gościom rozrywkę i zabawę. Atari Pong może być dostarczane jako pojedyncze stanowisko lub jako cała strefa zabaw, z kilkoma różnymi grami, oferując gościom szeroki wybór rozrywki. Gracz może grać zarówno z komputerem jak i drugą osobą.

Możliwość brandingu logiem klienta pozwala na personalizację rozgrywki i promocję marki podczas eventu. Atari Pong jest świetnym rozwiązaniem dla imprez retro, eventów związanych z historią komputerów i elektroniki.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA ZABAWA

PARAMETRY TECHNICZNE ATARI - PONGA

Wymiary: 74 x 49 x 121 cm
(szer. x wys. x dł.)

Waga: 120 kg

Zasilanie: 230 V

Zużycie prądu: 1A

Możliwość brandingu: tak

Opcje gry:

  • darmowa
  • możliwość zabawy do 2 użytkowników jednocześnie

NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Previous slide
Next slide

BRANDING

ataripong-branding-wizualizacja

Na specjalne zamówienie zapewniamy możliwość dostosowania urządzeń poprzez personalizację, która obejmuje naklejanie ich identyfikacją wizualną zgodną z Twoją marką. Dzięki temu Twój logo, paleta kolorów i charakterystyczne elementy graficzne harmonijnie współgrają z designem urządzeń, co tworzy spójną wizualnie przestrzeń eventową.

Nasze urządzenia z indywidualną identyfikacją wizualną nie tylko podnoszą atmosferę wydarzenia, ale również wzmacniają świadomość marki i tworzą silniejszą więź z uczestnikami. To doskonała metoda eksponowania marki
i wyróżniania się na tle innych.

atari-pong

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać odpowiednie urządzenia i dopasować je do Twojego eventu.