...

Co wynająć do strefy relaksu w biurze?

Chcesz stworzyć strefę relaksu w biurze i zastanawiasz się co może zintegrować Twoich pracowników? Idealnym sposobem na to, może okazać się wynajem urządzeń rozrywkowych do gry. W tym artykule przedstawimy Ci przykładowe atrakcje, które mogą znaleźć się w chillout roomie.

Flipper

Flipper to retro gra typu pinball, podczas której gracze za pomocą ruchomych łapek odbijają kulkę po planszy. Ich zadaniem jest trafianie w cele i przechodzenie misji. Dzięki temu, że w czasie jednej rozgrywki może grać na nim 4 osoby, jest to idealny sposób na integrację osób poprzez grywalizację.

Podczas wynajmu zapewniamy specjalny system integracji pracowników z flipperem, który pomaga im zapoznać się z urządzeniem i osiągać większe wyniki podczas gry. 

Flipper-Iron_Maiden-Pro-CabinetLF

To urządzenie można wypróbować w biurze dzięki 30-dniowemu bezpłatnemu testowi. 

Bumper

bumper_wynajem na eventy

Na tym urządzeniu rozgrywka polega na odbijaniu piłki przeciwnika i zbijaniu jego klocków. Istnieje możliwość gry do dwóch graczy naraz lub ze sztuczną inteligencją. Dzięki swojemu podświetleniu nadaje wyjątkowego klimatu pomieszczeniu. 

 

Arcade to doskonałe urządzenie do stref relaksu, które łączy ze sobą klasyczną rozrywkę z nowoczesnym designem. Oferuje ono szeroki wybór gier retro, które nie tylko przywołuje sentyment u większości osób, ale także zapewnia chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków. Dzięki temu, że może na nim równocześnie grać dwie osoby, jest to idealny sposób na budowanie pozytywnych relacji między pracownikami.  

Łapa szczęścia

Łapa szczęścia to idealny sposób na nagrodzenie swojego zespołu dzięki możliwości włożenia do niej różnego rodzaju gadżetów — czy to poprzez umieszczenie małych przedmiotów w kapsułach, czy włożenie do nich kartoników z treścią nagrody. 

Atari – Pong 

To jeden z pierwszych automatów do gier wideo, który oferuje prostą, ale wciągającą rozgrywkę. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu i dynamicznej rozgrywce dla dwóch lub jednej osoby (możliwość gry ze sztuczną inteligencją) urządzenie sprzyja integracji zespołu, pozwalając na zdrową rywalizację.

atarii-pong_eventy wynajem

Piłkarzyki

piłkarzyki-wynajem na eventy

Piłkarzyki to idealne urządzenie do relax roomów w biurze, które zapewnia pracownikom doskonałą rozrywkę i chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków. Stoły do piłkarzyków są łatwe w obsłudze i oferują dynamiczną rozgrywkę, która sprzyja integracji i budowaniu relacji w zespole. Grając w piłkarzyki, pracownicy mogą rozwijać umiejętności współpracy, zdrowej rywalizacji oraz poprawić swoją koncentrację i refleks. 

Arcade Buzz Retro

Jest to bardzo wciągająca gra w retro wydaniu, która polega na tym, aby dolecieć pszczołą jak najdalej, omijając przeszkody. Jednocześnie może grać w nią 3 osoby, co sprzyja integracji między pracownikami. 

Inne urządzenia

Dzięki temu, że jesteśmy częścią firmy Arcade Bee, która jest m.in. sprzedawcą sprzętu rozrywkowego posiadamy szeoki wybór urządzeń do gry na wynajem do biurowych stref relaksu. Aby zapoznać się z całą naszą ofertą, napisz do nas na info@flippery.pl!

Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?