...

dart — WYNAJEM NA EVENT

Dart na eventy

Dart, czyli rzutki, to prosta i popularna forma rozrywki na imprezach firmowych, tematycznych oraz eventach. Gry te polegają na rzucaniu lotkami (dartami) na specjalnie przygotowany cel. Dart jest świetną formą rozrywki dla osób w różnym wieku, ponieważ wymaga tylko podstawowej zręczności i koordynacji ręka-oko.

Na imprezach firmowych, dart może być wykorzystywany jako forma team buildingu, gdzie różne drużyny rywalizują ze sobą w rzucaniu dartami. Może być również używany jako forma rozrywki na imprezach tematycznych, takich jak pub night czy eventy związane z angielską kulturą. Dart może być dostarczany jako pojedyncze stanowisko lub jako cała strefa zabaw, z kilkoma różnymi celami. Warto pamiętać, że przed zamówieniem na event trzeba upewnić się, że zostanie zapewniona odpowiednia obsługa techniczna oraz bezpieczeństwo podczas gry.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA ZABAWA

PARAMETRY TECHNICZNE DARTA

Wymiary: 66 x 225 x 50 cm
(szer. x wys. x dł.)

Waga: 70 kg

Zasilanie: 230 V

Możliwość brandingu: tak

Opcje gry:

  • darmowa / żetony
  • możliwość zabawy do 8 użytkowników jednocześnie

NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Previous slide
Next slide

BRANDING

dart-branding-wizualizacja

Na specjalne życzenie klienta proponujemy usługę personalizacji urządzeń poprzez aplikację identyfikacji wizualnej zgodnie z unikalnym charakterem Twojej marki. Dzięki temu, Twoje logo, paleta kolorów i charakterystyczne elementy graficzne mogą doskonale współgrać z designem urządzeń, tworząc spójną wizualnie przestrzeń wydarzenia.

Nasze urządzenia z dedykowaną identyfikacją wizualną nie tylko dodają wyjątkowego klimatu wydarzeniu, ale także budują świadomość marki i wzmacniają więź z uczestnikami. To niezwykle skuteczny sposób na wyróżnienie się w tłumie, kreując niezapomniane wrażenia dla każdej osoby obecnej na wydarzeniu. Daj swojej marce szansę błysnąć i pozostawić trwały ślad w pamięci uczestników.

dart_flipperypl

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać odpowiednie urządzenia i dopasować je do Twojego eventu.