...

Flipper Jaws już w sprzedaży

CHICAGO, IL – 4 stycznia 2024 r. – Firma Stern Pinball, Inc. ogłasza premierę swoich najnowszych flipperowów, które przeniosą graczy w świat JAWS – jednego z najbardziej ikonicznych thrillerów filmowych wszech czasów, wyprodukowanego przez Universal Pictures i Amblin Entertainment. Nowe modele dostępne są w wersjach Pro, Premium i Limited Edition (LE).

Kilka słów o filmach “Szczęki”

“Jaws”, z reżyserią Stevena Spielberga, to arcydzieło filmowe, które zrewolucjonizowało gatunek thrillerów i nadal pozostaje jednym z najbardziej wpływowych filmów w historii kina. Premiera tego klasycznego obrazu miała miejsce w 1975 roku i miał on bardzo duży wpływ na kulturę popularną.

Film opowiada historię małego nadmorskiego miasteczka Amity Island, które staje w obliczu terroru spowodowanego atakami ogromnego białego rekina. Atmosfera napięcia, doskonale zbudowane postaci i ikoniczna ścieżka dźwiękowa autorstwa Johna Williamsa sprawiły, że “Szczęki” stały się kultowym dziełem.

Obraz nie tylko zdobył trzy Oscary, w tym za najlepszą muzykę, ale również wprowadził nowy sposób myślenia o filmach przygodowych i zainspirował pokolenia twórców. Jego wpływ na kino jest nadal widoczny, a historia wielkiego białego rekina pozostaje jednym z najbardziej porywających i emocjonujących narracji filmowych. Dzięki grze flipperowej JAWS od Stern Pinball, fani filmu mogą teraz wejść bezpośrednio do tej klasycznej opowieści, doświadczając napięcia i emocji na nowym, interaktywnym poziomie.

W samym sercu akcji

Pinballe Jaws od Stern Pinball przeniosą Was na Amity Island, gdzie będziecie mogli wcielić się w postacie Quina, Hoopera i Brody’ego.  Waszym zadaniem będzie obrona obchodów święta niepodległości przed najbardziej niebezpiecznymi stworzeniami oceanu — rekinami. Podczas rozgrywki doświadczycie kultowego “blood in the water” przy pomocy animowanych efektów świetlnych. Duże wrażenie zrobią na Was zmechanizowany cel na polu gry “płetwa rekina” czy dodatkowe, górne pole gry w wersji Premium i Limited Edition “Orca Boat” z rampą “Lookout Tower”. Z dna łodzi rybackiej wyskoczy na Was budzący grozę wielki biały rekin, który w wersji Pro jest statyczną figurką, a w wersji Premium jest dynamicznym elementem, wyłaniającym się z pola gry.

Wyjątkowi goście

Oprócz standardowych filmowych i dźwiękowych elementów we flipperze, podczas gry usłyszeć będzie można specjalnie nagrane dialogi aktora Richarda Dreyfussa oraz ikoniczną ścieżkę dźwiękową Johna Williamsa.

Śledź swoje osiągnięcia

Flippery JAWS zawierają nagradzany system Insider Connected™ od Stern, który umożliwia interakcję graczy zarówno z grą, jak i globalną społecznością graczy. Poprzez ten system gracze mają możliwość śledzenia postępu, zdobywania osiągnięć, podejmowania specjalnych zadań w ramach JAWS Quests oraz budowania swojego życiowego rankingu “Łowcy Nagród”.

Insider Connected dostarcza również narzędzi skoncentrowanych na operatorze, wspierając lokalną rozgrywkę poprzez poprawę doświadczenia graczy, odkrywanie lokalizacji gry, tworzenie tablic wyników lokalnych, analizę wydajności, automatyczne aktualizacje kodu oraz zdalną diagnostykę ułatwiającą konserwację.

Wersja Limitowana

Limitowana do 1000 sztuk na całym świecie, wysoko kolekcjonerska edycja Limited Edition obejmuje lustrzane szkło tylnego panelu w pełnym kolorze, oparte na ikonicznym plakacie filmowym JAWS autorstwa światowej sławy artysty Rogera Kastela, kolorową refleksyjną folię na kabinie w wysokiej rozdzielczości z ręcznie rysowaną grafiką autorstwa Michaela Barnarda, wyjątkową, niestandardowo malowane elementy flippera w kolorze “Great White”, oświetlenie głośników z efektami dźwiękowymi inspirowanymi JAWS (sonar, woda, krew w wodzie i inne!), podpisany przez projektanta łuk dolny, ekskluzywne naklejki wewnętrzne, ulepszony system audio, szkło pinballowe bez refleksji, silnik shaker, numerowaną płytę i certyfikat autentyczności podpisany przez Prezesa i CEO Stern, Setha Davisa oraz Przewodniczącego i Założyciela Gary’ego Sterna.

Zobacz Jaws na wideo

Koniecznie sprawdźcie tego flippera w naszym sklepie!

Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?