...

Jak przygotować się do dostawy flippera?

Przed Tobą wymarzona dostawa flippera i zastanawiasz się jak przygotować się do tego dnia? W tym artykule przedstawimy Ci kilka praktycznych porad dotyczących tego aspektu.

Wybór miejsca

Sprawdź na naszej stronie wymiary flippera i poszukaj odpowiedniego miejsca, gdzie będzie stał. Weź pod uwagę również możliwość swobodnego otworzenia przednich drzwiczek, a także dostępu do tyłu pinballa.

Warto również przyjrzeć się podłożu, na którym będzie znajdowało się urządzenie. Flipper jest ciężki, dlatego warto, aby stał na stabilnym gruncie. Upewnij się, że podłoga jest równa i nie ma skłonności do wibracji.

Weź pod uwagę również rozmieszczenie światła w pomieszczeniu. Lampy często odbijają się w szybie, co może przeszkadzać podczas gry.

Ustal z nami szczegóły dostawy

Kiedy Twój flipper będzie gotowy do dostawy, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić termin i logistykę. Zadbaj o to, aby w ten dzień na miejscu była dorosła osoba, która może być przy dostawie i podpisać dokumenty.  

Powiadom nas również o takich kwestiach jak konieczność awizacji, utrudnienia w dojeździe, windy, wąskie drzwi czy schody.

 

Przygotuj przejście do miejsca docelowego

Aby ułatwić nam dowiezienie flippera do miejsca docelowego, oczyść drogę  do niego z wszelkich przeszkód mogących utrudnić manewrowanie sprzętem. Zazwyczaj pinballe dostarczane są w pudle na specjalnym urządzeniu zwanym schodołazem.

Zabezpiecz podłogę

Aby chronić swoją podłogę przed zarysowaniem od nóg flippera, warto rozważyć kupno specjalnych podkładek  pochłaniających wstrząsy, które można zamówić u nas. Znajdziesz je TU.

Podkładki pod nogi flippera
Podkładki antywibracyjne pod nogi flippera

Wyczekuj nas w dniu dostawy

Kiedy wreszcie nadejdzie dzień dostawy, nasz pracownik zadzwoni do Ciebie, gdy będzie zbliżał się do miejsca docelowego. Nie musisz o nic się martwić, to on wniesie sprzęt, rozłoży, ustawi, a także nauczy Cię podstawowej obsługi i zasad gry! Pozostał tylko podpis dokumentów i możesz cieszyć się swoim flipperem!

Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?