...

Jak urozmaicić swojego flippera?

Znudził Ci się już wygląd swojego flippera? Czujesz, że chciałbyś coś w nim zmienić, ale nie wiesz jak? W tym artykule przedstawimy Ci sposoby na urozmaicenie wyglądu swojego flippera i dodanie do niego tematycznych elementów.

Kilka słów o akcesoriach

Po pewnym czasie od premiery flippera Stern ogłasza oryginalne akcesoria. Przeważnie są to tematyczne wybijaki (Shooter Knob), naklejki od zewnętrznych stron pola gry (Art Blades) lub systemy oświetlenia ekspresyjnego (Cabinet Expression Light System), pancerze boczne (side armor) i toppery. Oprócz tego do flippera produkowane są nieoryginalne części związane z tematyką konkretnego pinballa np. takie jak kolorowe łapki, dodatkowe elementy 3D na polu gry czy podświetlenie głośników, reagujące na dźwięki otoczenia.

Oryginalne akcesoria znajdziesz na naszej stronie w zakładce sklep, a jeżeli interesują Cię nieoryginalne, napisz do nas na mail info@flippery.pl, a my prześlemy Ci wykaz modyfikacji do konkretnego modelu, które możesz u nas zamówić.

Wybijak (Shooter Knob)

Standardowo każdy flipper ma standardową, zwykłą gałkę wybijającą. Można ją wymienić na element tematyczny zależny od danego tytułu. I tak do Godzilli można dodać przykładowo jajo (patrz obrazek obok), do Led Zeppelina kostkę z symbolami czterech członków zespołu, a do Guardians of The Gaalxy głowę Baby Groot’a.

Godzilla Wybijak

Grafiki wewnętrzne (Art Blades)

Grafika wewnętrzna James Bond

W wersji Pro i Premium standardowo nie znajdziemy naklejek po wewnętrznych stronach pola gry. Są one tylko i wyłącznie w wersji Limited Edition. Możemy je za to dokupić i w ten sposób dodać dodatkowe grafiki związane z tematyką danego flippera.

Cabinet Expression Light System

Najczęściej do flipperów muzycznych można dodać specjalny system oświetlenia, który reaguje na akcję podczas rozgrywki. To udogodnienie znajduje się już w pinballu w wersji Limited Edition (przykładowo w tytule Rush).

Foo-Fighters-Expression-Lights

Side Armor

The Mandalorian Side Armor

Side Armor to element, który nie tylko uatrakcyjnia wygląd naszego flippera, ale także tworzy dodatkową ochronę przed wycieraniem się grafiki wokół przycisku łapek. To udogodnienie znajduje się standardowo w modelach Limited Edition.

Topper

Ten element może różnić się funkcjonalnością w zależności od danego tytułu flippera. Przykładowo w Foo Fighters jest on interaktywny i ruchomy, w pinballu James Bond jest tylko i wyłącznie podświetlany, a Mandalorian zawiera holograficzny wyświetlacz 3D.

Foo-Fighters-Topper

Akcesoria nieoryginalne (przykłady)

Oto kilka przykładowych nieoryginalnych akcesoriów, które możesz u nas zamówić:

Teenage Mutant Ninja Turtles Technodrom
James Bond 007 Flipper Bat Topper
Star Wars Star Destroyer
jaws-pro-shark-cage
Jaws Pro Klatka Rekina
Venom Symbiosis Mod
deadpool-pinball-chimichanga-truck
Deadpool Chimichanga Truck

Napisz do nas i zyskaj informację o więcej modyfikacji dla Twojego flippera!

Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?