...

John Wick już w przedsprzedaży

Już oficjalnie wiadomo jaki będzie kolejny flipper od Stern Pinball! To franczyza z kultowej serii John Wick. Tego pinballa można już zamówić u nas w przedsprzedaży. Czym wyrożnia się flipper i co znajdziecie na polu gry? W tym artykule przedstawimy Wam pokrótce szczegóły tej produkcji.

Kilka słów o filmach “John Wick”

John Wick to elektryzujący film akcji, który zapewnia niezapomnianą dawkę adrenaliny. Główny bohater, w wykonaniu niezrównanego Keanu Reevesa, wyrusza na bezlitosną krucjatę zemsty po śmierci swojego ukochanego psa i kradzieży jego samochodu. Wciągająca fabuła, widowiskowe sceny walki i charakterystyczny styl tworzą wyjątkową mieszankę, która trzyma widza w napięciu do ostatnich chwil. John Wick to absolutna gratka dla miłośników intensywnego kina akcji.

Charakterystyczne elementy rozgrywki

Grając na flipperze, gracze wcielą się w rolę największego zabójcy na świecie, który walczy o ucieczkę przed swoją przeszłością. Jako tytularny bohater można doświadczyć szybkich pościgów samochodowych na tle kultowych lokalizacji z filmu, w tym New York Continental Hotel oraz Red Circle Club. To wszystko na tle dramatycznie oświetlonej panoramy Nowego Jorku. 

Na polu gry znajdziecie m.in:

Skrzynię z bronią, która otwiera ukrytą ścieżkę celu z szeregiem amunicji

JohnWick-Premium-Details-31 (1) (1)
JohnWick-Premium-Details-11

Niestandardową zabawkę John Wick Muscle Car

W wersji Pro zmotoryzowany Blood Oath Marker z oświetleniem

JohnWick-Premium-Details-09

Budynek New York Continental z mechanizmem łapiącym kulki

Wyjątkowi goście

Podczas gry usłyszymy dialogi uznanego aktora Iana Mc’Shane’a oraz ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Charliego Benante’a z Anthrax i sławnego zespołu Pantera.

Śledź swoje osiągnięcia

Flippery JOHN WICK oferują  innowacyjny system Insider Connected™ od Stern, który umożliwia nie tylko interakcję graczy z grą, ale także z globalną społecznością graczy. Dzięki temu systemowi gracze mogą śledzić swój postęp, zdobywać osiągnięcia, podejmować specjalne wyzwania z John’em Wick’iem oraz wypełniać kontrakty frakcji, aby zwiększyć swój ranking zabójcy.

 

Insider Connected nie tylko skupia się na doświadczeniu graczy, ale także wspiera operatorów poprzez ulepszanie lokalnej rozgrywki. Dostarcza narzędzi umożliwiających poprawę doświadczenia graczy, odkrywanie lokalnych miejsc gry, tworzenie lokalnych tablic wyników, analizę wydajności, automatyczne aktualizacje oprogramowania oraz zdalną diagnostykę ułatwiającą konserwację.

Wersja limitowana

Ograniczona do 1000 egzemplarzy na całym świecie, bardzo kolekcjonerska wersja Limited Edition zawiera system Expression Lighting System™ oraz Speaker Expression Lighting. Te zintegrowane systemy oświetlenia są zsynchronizowane z niestandardowymi pokazami świetlnymi zaprojektowanymi specjalnie dla każdej piosenki i dynamicznie reagują na wydarzenia w grze. Dodatkowo, wersja LE zawiera pełnokolorową “Witrażową” lustrzaną tylną szybę, pełnokolorowe matowe srebrne folie na obudowie z ręcznie rysowanymi dziełami sztuki autorstwa Randy’ego Martineza, wyłączne, niestandardowo powlekane elementy obudowy  pinballa, autografowany przez projektanta dolny łuk, ulepszony system audio, szkło pinballa z antyrefleksyjną powłoką, silnik shaker, numerowaną sekwencyjnie płytę i podpisane zaświadczenie autentyczności.

 

Zobacz John Wick na wideo

Dodatkowe materiały

Feature Matrix

Pro Flyer

Premium Flyer

Limited Edition Flyer

Zapraszamy do zamówienia flippera w przedsprzedaży! Zadzwoń i zamów już dziś – 604 539 00!

Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?