...

Łapa szczęścia — WYNAJEM NA EVENT

łapa-szczęścia-oferta

Łapa szczęścia to urządzenie, które może być wykorzystywane jako atrakcja na imprezach firmowych, plenerach oraz jako rozrywka dla dzieci. Polega ono na graniu w grę, w której gracz próbuje chwycić upominek za pomocą ruchomej łapy. Urządzenie to może być również wykorzystywane do różnego rodzaju promocji, poprzez umieszczenie w kapsułach różnych upominków, takich jak produkty reklamowe, vouchery czy nagrody.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA ZABAWA

PARAMETRY TECHNICZNE ŁAPY SZCZĘŚCIA

Wymiary: 55 x 168 x 70 cm
(szer. x wys. x dł.)

Waga: 130 kg

Zasilanie: 230 V 

Możliwość brandingu: tak

Opcje gry:

  • darmowa / żetony / monety
  • zasyp: kapsuły / maskotki
  • ilość oraz cena zasypu do uzgodnienia

NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Previous slide
Next slide

BRANDING

lapa-branding-wizualizacja (1)

Na życzenie oferujemy możliwość spersonalizowania urządzeń poprzez ich dostosowanie do wizerunku Twojej marki za pomocą identyfikacji wizualnej. Dzięki temu logo, kolorystyka i charakterystyczne elementy graficzne mogą idealnie komponować się z designem urządzeń, co tworzy spójną wizualnie przestrzeń podczas eventu.

Nasze urządzenia z personalizacją nie tylko wprowadzają unikalny element do atmosfery wydarzenia, lecz także budują świadomość marki oraz wzmacniają więź z uczestnikami. To efektywny sposób na wyróżnienie się i skuteczne promowanie marki, sprawiając, że Twoje wydarzenie staje się jeszcze bardziej pamiętane i rozpoznawalne.

Nasze urządzenia z dedykowaną identyfikacją wizualną nie tylko dodają atmosfery wydarzeniu, ale także budują świadomość marki i umacniają więź z uczestnikami. To doskonały sposób na wyeksponowanie marki i wyróżnienie się, tworząc niezapomniane wrażenia dla obecnych na wydarzeniu.

łapa-szczęścia-pomysł na event

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać odpowiednie urządzenia i dopasować je do Twojego eventu.