...

pIŁKARZYKI — WYNAJEM NA EVENT

Piłkaryki-na-event

Piłkarzyki, czyli stoły do gry w piłkarzyki, to popularna forma rozrywki na imprezach, eventach oraz do wynajęcia do biura. Gra ta polega na uderzaniu piłki za pomocą rączki (kijem) na specjalnie przygotowanym stole, w celu zdobycia bramek przeciwnika. Piłkarzyki są świetną formą rozrywki dla osób w różnym wieku, ponieważ wymagają tylko podstawowej zręczności i koordynacji ręka-oko.
Piłkarzyki na imprezach, eventach mogą być dostarczane jako pojedyncze stoły lub jako cała strefa zabaw, z kilkoma różnymi stołami. Są to świetne rozwiązanie dla imprez firmowych, imprez tematycznych oraz eventów plenerowych.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA ZABAWA

PARAMETRY TECHNICZNE PIŁKARZYKÓW

Wymiary: 144 x 91 x 76 cm
(szer. x wys. x dł.)

Waga: 18 kg

Możliwość brandingu: tak

Opcje gry:

  • darmowa
  • możliwość zabawy do 4 użytkowników jednocześnie

NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Previous slide
Next slide

BRANDING

pilkarzyki-branding-wizualizacja

Na specjalne życzenie proponujemy dostosowanie urządzeń poprzez ich personalizację za pomocą identyfikacji wizualnej zgodnie z charakterem Twojej marki. Dzięki temu, Twoje logo, kolorystyka i charakterystyczne elementy graficzne idealnie współgrają z designem urządzeń, co tworzy spójną wizualnie przestrzeń podczas eventu.

Nasze urządzenia z unikalną identyfikacją wizualną nie tylko dodają wyjątkowego charakteru wydarzeniu, ale także wspierają budowanie świadomości marki oraz zacieśniają więź z uczestnikami. To doskonały sposób na wyróżnienie się, kreując trwałe i pozytywne wrażenia, które związane są z Twoją marką.

piłkarzyki-wynajem na eventy

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać odpowiednie urządzenia i dopasować je do Twojego eventu.