...

Spotkania z branżą eventową – FBE 2024

Po raz drugi mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w targach Forum Branży Eventowej, gdzie mogliśmy spotkać się z Wami osobiście. Dla nas to nie tylko okazja do zaprezentowania naszej oferty urządzeń rozrywkowych, ale także do rozmów i wysłuchania Waszych sugestii odnośnie naszej działalności.

U nas złowisz “złotą rybkę”

Na naszym stoisku uczestnicy targów mieli możliwość wypróbować takich atrakcji eventowych jak: Flipper, Arcade, Bumper, Atari Pong oraz Łapa Szczęścia, na której można było złowić wcześniej wspomnianą “Złotą rybkę”. Akcja ta polegała na wyławianiu zniżek na event, a można było wygrać aż do 1500 zł rabatu! Zainteresowanie było bardzo duże, co nas bardzo ucieszyło. Mamy nadzieję, że zadowolone agencje eventowe powrócą, żeby wynająć nasze urządzenia rozrywkowe na imprezy.

Turniej z pucharem

Dzięki najnowszym Flipperom od producenta Stern uczestnicy mieli możliwość przenieść się w świat Agenta 007 (Flipper James Bond) oraz stanąć do walki z symbiotycznym przeciwnikiem jako Venom. Ale to nie wszystko, bo na tych atrakcjach odbył się turniej o puchar z naszym logo oraz specjalnie wygrawerowaną tablicą “Turniej Flipperowy Targi Forum Branży Eventowej 2024”. Konkurs odbywał się przy użyciu dedykowanego systemu rozgrywek Stern Insider, więc uczestnicy mogli na bieżąco śledzić swoje wyniki na tablicy leaderów, a dzięki temu, że z naszymi pinballami oferujemy podesty, mogły zagrać na nich również dzieci. Gratulujemy zwycięzcom!
Turniej-Flippery-targi-FBE

Zorganizuj swój event w Arcade Bee

Jesteśmy częścią większej organizacji, jaką jest sieć centrów rozrywkowych Arcade Bee. Na naszym stoisku była możliwość również porozmawiania z managerem naszego obiektu rozrywkowego w galerii Blue City i zapoznania sięz ofertą organizacji eventu. Oprócz Warszawy stacjonujemy w takich lokalizacjach jak Bielsko – Biała, Sopot, Olsztyn czy Międzyzdroje, a w zależności od miasta posiadamy takie atrakcje jak automaty ticketowe, minigolf, lasertag, karaoke, VR, beerpong czy pokoje zagadek. 

Dziękujemy za odwiedzenie nas i do zobaczenia za rok!

Galeria Zwycięzców

Turniej Flipperowy
Previous slide
Next slide

Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?