...

Kosmiczny

Kategoria flipperów “motyw kosmiczny” firmy Stern to kolekcja stołów do gry, której tematem są kosmos i podróże kosmiczne. Flippery z tej kategorii mają indywidualne tematy i wygląd, które nawiązują do kultowych filmów i gier o kosmosie.

W kategorii “motyw kosmiczny” można znaleźć pinball oparty jest na takich filmach jak “Star Trek”, “Star Wars” czy “Guardians of the Galaxy”, “Mandalorian”. Każdy z flipperów ma swój unikalny zestaw funkcji i elementów, które nawiązują do kosmosu oraz postaci z tych filmów. Na przykład flipper “Star Trek” zawiera wiele elementów związanych ze statkiem kosmicznym Enterprise oraz załogą statku, a flipper “Guardians of the Galaxy” posiada wiele elementów związanych z kosmicznymi przygodami drużyny strażników.

Pinball w kategorii “motyw kosmiczny” mają często specjalne tryby gry, w których gracz musi pokonać przeciwników lub ukończyć zadania, aby zdobyć dodatkowe punkty i osiągnięcia. Wiele flipperów posiada także interaktywne elementy, takie jak ruchome figurki postaci lub światła, które dodają do kosmicznej atmosfery.

Te urządzenia rozrywkowe z kategorii “motyw kosmiczny” to świetna zabawa dla fanów kosmosu i miłośników flipperów. Ich oryginalny design i ciekawe funkcje sprawiają, że są również atrakcyjne dla kolekcjonerów i pasjonatów flipperów oraz osób które chcą ulokować swoje środki w urządzenia retro ciągle zwiększające swoją wartość.


Kategoria produktów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5