...

Muzyczny

Automaty do pinballa o tematyce muzycznej Sterna oferują przejażdżki inspirowane największymi nazwiskami w branży muzycznej. Flipery z tej kategorii są w pełni licencjonowane, co oznacza, że ​​zawierają autentyczną muzykę, grafikę i dźwięki, nawiązując do unikalnego stylu i wizerunku zespołu.

W ofercie znajdują się flipery inspirowane AC/DC, Metalliką, Aerosmith czy legendarnymi brytyjskimi grupami muzycznymi – The Beatles i Queen. Każdy z tych automatów do gry w pinball zawiera autentyczne piosenki zespołu, specjalne efekty dźwiękowe i wizualne oraz zabawne funkcje, które łączą pasję do muzyki z zabawą w jednorękiego bandytę.

Pinball z motywem muzycznym firmy Stern to doskonały wybór dla miłośników muzyki, którzy chcą połączyć swoją pasję z rozrywką i zabawą przy automacie do gry w pinball. To także świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi, rodziną czy wspólną zabawę w miejscach publicznych, takich jak bary, kluby i salony gier. Flippery te cechuje wysoka jakość wykonania, najnowsze technologie i autentyczne, niezapomniane wrażenia związane z ulubioną muzyką.


Kategoria produktów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7