...

Turniej flipperowy — gdzie wziąć udział

W dzisiejszym artykule przedstawimy Ci wyjątkowe miejsce na mapie flipperowej Polski – Jack Bar Kato, gdzie organizowane są cykliczne zawody w grze na flipperach. To bar, gdzie nie tylko napijesz się dobrych alkoholi, ale także zmierzysz się z innymi pasjonatami pinballa.

Kilka słów o barze

Jack bar Kato — ukryta perełka południowych Katowic w klimacie prohibicji lat 20. ubiegłego wieku. Dzięki nastrojowej muzyce, eleganckim drewnianym meblom oraz stłumionym oświetleniu łatwo poczuć klimat tamtych czasów. 

Na miejscu znajdziesz niezwykłe drinki tworzone z zamiłowaniem do marki Jack Daniels. Od świeżych owocowych drinków, po wykwintne koktajle na bazie whisky.

jack-bar
źródło: Facebook - Stolbar

Flippery

Na miejscu znajdziemy flippery z różnych lat produkcji, od tych nowszych po starsze modele. Można również zarejestrować się w systemie Stern Insider Connected i śledzić swoje wyniki w ogólnoświatowym jak i wewnętrznym rankingu. Wiele z flipperów to edycje limitowane, co jest rzadkością w ogólnodostępnych miejscach. 

jack-bar-kato (1)
źródło: Facebook Jack Bar Kato

JackBarKato Tournament

Cyklicznie w Jack Bar Kato organizowane są turnieje, w których można wygrać pulę wpisowego. Turnieje zliczane są do punktacji IFPA. Najbliższe wydarzenia podawane są na Facebooku, dlatego warto śledzić ich profil. 

 

Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?