...

bumper. Wynajem i sprzedaż​

Stoły piłkarskie to świetny sposób, aby cieszyć się grą w piłkę nożną. Niezależnie od tego, czy jesteś w pubie, barze, salonie gier czy w centrum rozrywki, zawsze są to świetny sposób na dobrą zabawę i spędzenie czasu z przyjaciółmi. A przed i podczas każdych mistrzostw piłkarskich są jeszcze lepsze!

Dart.

Dart to gra umiejętności i dokładności. Celem gry jest zdobywanie punktów poprzez uderzanie rzutką w jeden lub więcej okrągłych obszarów punktacji na tarczy. To idealny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi lub rodziną.

Arcade.

G-1000 to prawdziwe dzieło sztuki. Dzięki zakrzywionej konstrukcji, jasnym kolorom i solidnej konstrukcji ten zestaw piłkarzyków będzie ozdobą Twojego pokoju. Został również zaprojektowany tak, aby był łatwy w montażu i przechowywaniu.

automat retro_wynajem do pokoju relaksu w biurach

Atari pong.

G-5000 to klasyczny, elegancki model piłkarzyków. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, jak nogi z lakierowanego drewna bukowego, jest idealnym dodatkiem do każdego pokoju gier. Piłkarzyki Garlando Freeplay mają gładką powierzchnię i są łatwe do czyszczenia. Jest również wyposażony w funkcję wyjmowania piłek, która zapewnia szybką i łatwą konserwację.