...

BUMPER — WYNAJEM NA EVENT

Jeśli szukasz atrakcji na swoje wydarzenie, warto rozważyć wynajem bumperów. Bumper to rodzaj gry zręcznościowej, w której gracz używa rakiety, by odbijać piłkę i trafiać do specjalnych celów na stole. Bumpery są popularną formą rozrywki na imprezach, eventach, wynajmu oraz gry retro.

Pole gry odwzorowuje grę w tenisa z różnymi bonusami do rozgrywki. Player, który pierwszy wciśnie przycisk może liczyć na power up w postaci aktywacji bonusu dla siebie lub aktywacji utrudnienia dla przeciwnika.

Sprzęt świetnie się sprawdza w imprezach firmowych (szczególnie nocą), ze względu na atrakcje wizualno — dźwiękowe.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA ZABAWA

PARAMETRY TECHNICZNE BUMPERA

Wymiary: 70 x 105 x 115 cm
(szer. x wys. x dł.)

Waga: 100 kg

Zasilanie: 230 V

Możliwość brandingu: tak

Opcje gry:

  • darmowa
  • możliwość zabawy do 2 użytkowników jednocześnie

NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Previous slide
Next slide

BRANDING

bumper-branding

Na życzenie klienta oferujemy usługę personalizacji urządzeń poprzez naklejanie ich identyfikacją wizualną zgodnie z charakterem Twojej marki. Dzięki temu Twoje logo, kolorystyka i unikatowe elementy graficzne mogą idealnie współgrać z designem urządzeń, tworząc spójną wizualnie przestrzeń wydarzenia.

Nasze urządzenia z dedykowaną identyfikacją wizualną nie tylko dodają atmosfery wydarzeniu, ale także budują świadomość marki i umacniają więź z uczestnikami. To doskonały sposób na wyeksponowanie marki i wyróżnienie się, tworząc niezapomniane wrażenia dla obecnych na wydarzeniu.

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać odpowiednie urządzenia i dopasować je do Twojego eventu.