...

O nas

Twoje źródło rozrywki od ponad 10 lat

Kim jesteśmy

Flippery.pl to dynamiczna firma specjalizująca się w dystrybucji i serwisie flipperów oraz innych urządzeń rozrywkowych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem fabrycznie nowych flipperów amerykańskiej marki Stern Pinball Inc., a także dostawcą kompleksowych rozwiązań dla korporacji w zakresie tworzenia i wyposażenia stref aktywnego wypoczynku pracowników. 

Doświadczenie
Działamy na rynku od ponad 10 lat, zyskując zaufanie klientów oraz zdobywając szerokie doświadczenie w branży. Jesteśmy dumni z tego, że stanowimy część większej marki – Arcade Bee, co potwierdza naszą solidność i profesjonalizm.

Misja
Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług oraz sprawianie radości poprzez dostarczanie emocjonujących i niezapomnianych wrażeń związanych z grami na flipperach i innych urządzeniach rozrywkowych. Współpraca z marką Arcade Bee pozwala nam nieustannie się rozwijać i poszerzać ofertę, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta

Sprzedaż flipperów

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości modeli firmy Stern. Zapewniamy profesjonalny serwis i doradztwo w zakresie konserwacji i naprawy urządzeń.

automat retro_ wyposażenie biura

Wyposażenie stref relaksu

Dostarczamy kompleksowe wyposażenie Twojej strefy relaksu w najlepszy sprzęt rozrywkowy na rynku.

Wynajem atrakcji na eventy

Zapewniamy kompleksowe wyposażenie eventu w sprzęt rozrywkowy na rynku. Nasza oferta obejmuje także dostawę i montaż sprzętu na terenie imprezy.

serwis_flippery

Serwis

Nasz serwis oferuje kompleksową obsługę, w tym diagnostykę usterek, wymianę uszkodzonych części, czyszczenie, smarowanie oraz regulację urządzeń.

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

Arcade Bee_logo
golden-egg-1-300x124.png
wik_logo-300x124.png