...

Eventy

OFERTA EVENTOWA

Szukasz niezapomnianych atrakcji na swój event? Chcesz zaskoczyć swoich gości rozrywką, która gwarantuje doskonałą zabawę przez całą imprezę? Zgłoś się do nas już dziś, a my zorganizujemy dla Ciebie imprezę z urządzeniami rozrywkowymi typu:
flippery, atari-pog, arcade, łapa szczęścia, piłkarzyki, bumper i wiele innych, której uczestnicy długo nie zapomną.

Imprezy_Firmowe_wynajem

Imprezy firmowe

Nasze urządzenia rozrywkowe to idealne urozmaicenie każdej imprezy firmowej. Dzięki nim skutecznie przyciągniesz uwagę swoich pracowników oraz pozwolisz im się zrelaksować po codziennym wisiłku w pracy.

Imprezy tematyczne

Planujesz organizację imprezy tematycznej? Nasze urządzenia łatwo dopasować do wielu tematów przewodnich, takich jak superbohaterowie, kosmos, muzyka czy lata 80.

imprezy_plenerowe_wynajem

Imprezy plenerowe

Organizujesz imprezy plenerowe i potrzebujesz atrakcji, które wytrzymają trudy przestrzeni namiotowych, a jednocześnie będą bawiły i integrowały?

stoiska targowe_wynajem

Stoiska targowe

Czy uważasz, że tradycyjne stoisko targowe to już przeżytek? Jeśli tak, to zapraszamy do nas. Od kilku lat zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem interaktywnych stoisk targowych niezależnie od branży wystawcy.

Konferencje

Konferencje

Chcesz aby Twoi goście zrelaksowali się w przerwie między prelekcjami, a przy okazji zapamiętali Twoją konferencję na długo?

BRANDING

Promocja marki milesPLUS dla CIRCLE K

Pomożemy wypromować Twoją markę podczas różnego rodzaju imprez i eventów z naszymi urządzeniami rozrywkowymi.

Oferujemy możliwość brandinu flippera, arcade, atari-ponga lub innych urządzeń rozrywkowych. Dzięki temu może pojawić się na nich Twoje logo, nazwa firmy lub inne elementy graficznyme. Zapewni to wyróżnienie się Twojej marki na tle innych i zapadnięcie w pamięć uczestnikom imprez. Nasza obsługa służy pomocą na każdym etapie wynajmu, w tym w procesie brandingowania urządzeń. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i wypromować swoją markę z naszymi urządzeniami rozrywkowymi!

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zazwyczaj jeździmy na eventy od 3 urządzeń rozrywkowych, ale robimy też wyjątki. Zapraszamy do kontaktu.

Tak, nasza osbługa , będzie zachęcała oraz instruowała gości imprezy jak grać na każdym z postawionych urządzeń – ta aktywność jest u nas zawsze w cenie eventu.

Tak, oferujemy możliwość wynajmu urządzeń na krótki okres, nawet na jedną noc. Możesz skontaktować się z nami, aby omówić szczegóły wynajmu.

Koszty wynajmu zależą od rodzaju i ilości urządzeń, długości wynajmu oraz innych czynników. Możesz skontaktować się z nami, aby uzyskać dokładną wycenę wynajmu urządzeń na Twoją imprezę.

Nie, nie jest wymagana specjalna wiedza techniczna. Nasze urządzenia są łatwe 
w obsłudze, a nasza obsługa służą pomocą w razie jakichkolwiek problemów lub pytań.

Nie, oferujemy usługę transportu urządzeń na miejsce imprezy. Nasza ekipa dostarczy urządzenia na wyznaczone przez Ciebie miejsce i je zainstaluje. Po zakończeniu imprezy, również zajmiemy się transportem urządzeń z powrotem do naszego magazynu.