...

MONSTER SMASH — WYNAJEM NA EVENT

Refleksomierz to atrakcja, która polega na mierzeniu szybkości reakcji użytkownika. Klikaj w przyciski, w miejscu gdzie wyświetla się potwór. Liczy się szybkość i precyzja,

Refleksomierz na imprezach, eventach to świetna atrakcja dla dzieci i dorosłych, która pozwala na rywalizację i zabawę. Może być użyty jako atrakcja na imprezach tematycznych, eventach sportowych, czy imprezach plenerowych.

Refleksomierz może być również wykorzystywany jako rozwiązanie edukacyjne, ponieważ pozwala na rozwijanie zdolności motorycznych i koordynacji ruchowej.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA ZABAWA

PARAMETRY TECHNICZNE REFLEKSOMIERZA

Wymiary: 87 x 79 x 127 cm
(szer. x wys. x dł.)

Waga: 116 kg

Możliwość brandingu: tak

Opcje gry:

  • darmowa
  • możliwość zabawy do 2 użytkowników jednocześnie lub 1 użytkownika

NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Previous slide
Next slide

BRANDING

refleksomierz-branding-wizualizacja

Na życzenie klienta oferujemy możliwość dostosowania urządzeń poprzez ich spersonalizowanie za pomocą identyfikacji wizualnej, doskonale oddającej charakter Twojej marki. Twój znak firmowy, paleta kolorystyczna i unikalne elementy graficzne harmonijnie współgrają z designem urządzeń, tworząc jednolitą przestrzeń wizualną na wydarzeniu.

Nasze urządzenia z dedykowaną identyfikacją wizualną nie tylko dodają wyjątkowego charakteru wydarzeniu, ale również zwiększają świadomość marki i pogłębiają relację z uczestnikami. Stanowią skuteczną metodę eksponowania marki, gwarantując niezapomniane wrażenia i trwałe pozytywne skojarzenia z Twoim brandem.

Wyślij zapytanie

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać odpowiednie urządzenia i dopasować je do Twojego eventu.